İbrahim Tatlıses'i Eleştirenler Hülya Avşar'dan Azarı Yedi!

Oyuncu Hülya Avşar yakın dostu İbrahim Tatlıses'i eleştirenlere sert çıktı. Tatlıses'in Altın Kelebek Ödülleri'nde "Yaşam Boyu Onur Ödülü" almaısına tepki gösterenler Avşar Kızı'ndan azarı yedi.

Geçtiğimiz hafta 47'incisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde şarkıcı İbrahim Tatlıses'e "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi. Kadına şiddetten dolayı eleştirilen ünlü türkücüye yakın dostu Hülya Avşar sahip çıktı.

Kadına şiddetten dolayı sık sık eleştirilen ve geçmişinde sürekli bu konuyla gündeme gelen Tatlıses'in ödül alması birçok kesimi kızdırmıştı. Ancak şarkıcıya Avşar Kızı sahip çıktı.

Hülya Avşar kasığına kadar uzanan yırtmacıyla boy gösterdi! Transparan  elbisesi olay oldu gören dönüp bir daha baktı - Galeri - Takvim

58 Yaşındaki Hülya Avşar uzun yıllar birlikte çalıştığı türkücü İbrahim Tatlıses'i eleştirenlere, "Herkesin kendine göre hataları var. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. İbrahim mesleki anlamda bunu sonuna kadar hak ediyor. Özel hayatıyla bir arada tutulmamalı. Bana göre Türkiye’de gelmiş geçmiş en büyük ses." ifadelerini kullandı.

 

İbrahim Tatlıses'i Eleştirenler Hülya Avşar'dan Azarı Yedi! ile ilgili etiketler Hülya Avşar İbrahim Tatlıses