İbrahim Kutluay ile Edwina Sponza kuaförde birbirine girdi!

Eski milli futbolcu İbrahim Kutluay ve 11 yıldır aşk yaşadığı Edwina Sponza, Bebek'teki bir kuaförde karşılaşınca birbirlerine girdiler. İşte tüm detaylar…

İbrahim Kutluay'ın, uğruna 12 yıllık evliliğini bitirdiği Edwina Sponza ile ilişkisine akıl sır ermiyor. İlişkileri bir dargın bir barışık devam eden İbrahim Kutluay ve Edwina Sponza yeniden yollarını ayırdı. Ayrılık kararı alan ikili önceki gün Bebek'te karşılaştı. Kuaförde bakım yaptırdıktan sonra aracının gelmesini bekleyen Edwina Sponza'yı gören eski milli basketbolcu sinirlerine hâkim olamadı.

Hürriyet'in haberine göre; Edwina Sponza'ya küfür eden Kutluay, "Defol git, mahallemde ne işin var" diye bağırmaya başladı. Edwina Sponza da "Sana mı soracağım, asıl sen git" diyerek karşılık verince ortalık karıştı. Meraklı bakışlara aldırış etmeyen eski âşıklar yüksek sesle kavga etmeye başladı. Aracı gelen Edwina Sponza'nın oradan ayrılmasıyla kavga da sona erdi.

 

İbrahim Kutluay ile Edwina Sponza kuaförde birbirine girdi! ile ilgili etiketler İbrahim Kutluay
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.