İBB'nin kanalizasyon çalışmasında heyelan: 1 işçi toprak altında kaldı

Eyüpsultan’daki İBB Yol Bakım ve Onarım Merkezi'nde yapımı devam eden kanalizasyon çalışması sırasında toprak kayması yaşandı. Toprak altında kalan 1 işçi arkadaşları tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'un Eyüpsultan ilçesi Topçular Mahallesi’nde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Merkezinde heyelan meydana geldi.

Yapımı devam eden kanalizasyon çalışması esnasında toprak kayması olunca, açılan kanalda bulunan işçi Yakup Çetinoğlu (38) göçük altında kaldı.

İBB'nin kanalizasyon çalışmasında heyelan: 1 işçi toprak altında kaldı

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, arkadaşları tarafından göçükten çıkarılan Yakup Çetinoğlu'nu ambulans ile hastaneye kaldırdı. Toprak kaymasının yaşandığı yerde de güvenlik önlemleri alındı. Yaralı Yakup Çetinoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İHA

İBB'nin kanalizasyon çalışmasında heyelan: 1 işçi toprak altında kaldı ile ilgili etiketler Eyüpsultan Heyelan İstanbul Büyükşehir Belediyesi kanalizasyon çalışması göçük Yol Bakım ve Onarım Merkezi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.