İBB'den Ayasofya'da teravih zamanı vur patlasın çal oynasın eğlence!

31 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından İBB'nin skandalı sosyal medyayı salladı. Ayasofya'da teravih zamanında vur patlasın çal oynasın eğlence görüntülerine tepki yağdı.

31 Mart yerel seçimler sona ererken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı orkestranın Ayasofya'da teravih namazı sırasında eğlence düzenlediği video ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, Ayasofya'da teravih namazı saatinde yüksek sesli müzik eşliğinde dans eden ve eğlenen bir grup insan görülüyor.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İBB'ye yönelik yoğun tepkiler yükseldi. Birçok kullanıcı, Ayasofya'nın cami olarak ibadete açılmasının ardından kutsal bir mekan haline geldiğine ve bu tür eğlenceli etkinliklere uygun olmadığına dikkat çekti.

İBB'den Ayasofya'da teravih zamanı vur patlasın çal oynasın eğlence! ile ilgili etiketler İBB Ramazan Ayasofya

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sur Belediyesi'nde DEM Partililerden büyük skandal! Atatürk ve Erdoğan'a hakaret ettiler...

DEM Partili yöneticiler Sur Belediyesi makamında bulunan Mustafa Kemal Atatürk ve Erdoğan'ın fotoğraflarını işaret ederek hakaret etti. "Kaldırın bu kebrağların (p...venklerin) fotoğraflarını" sözlerini sarf eden DEM Partililer büyük tepki çekti. DEM Parti yöneticilerinin Diyarbakır Sur'daki mazbata töreni sırasında hakaret içeren sözleriyle ilgili müfettiş görevlendirildi.