İBB işçisi kadınları balık istifi gibi kamyonet kasasında taşıdılar: "Analara verilen saygı bu, yazıklar olsun"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi peyzaj çalışmalarında görevli kadınların kamyonetle balık istifi taşındığı anlar büyük tepkiye sebep oldu. Görüntüleri kaydeden sürücü "Yazık, hiç olacak iş mi. Hayvan bile böyle taşınmaz, bu mu kadına, analara bizim saygımız” diyerek tepkisini dile getirdi.

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi her gün yeni bir skandalla gündeme gelmeye devam ediyor...

Küçükçekmece E-5'te dün kaydedilen görüntüler tepki çekti. İddiaya göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. 'nin trafikte yaptığı peyzaj çalışmalarına işçi olarak çalışan kadınlar kamyonet kasasında karga tulumba taşındı.

Trafikte seyreden bir sürücünün çektiği görüntüde sürücü ön koltuktaki bir kadına ‘Büyükşehir belediye çalışanı mısınız’ sorusunu yöneltirken ‘evet’ yanıtını aldığı, bazı kadınların ise 'çekme' dediği duyuldu.

"KADINLARA VERİLEN DEĞER BU MU?"

Kamyonetin kasasında oturan kadınların görüntüsü dikkat çekerken o anları görüntüleyen sürücü, “Kadınlara verilen değer bu mu, kamyonette taşınıyor. Hangi firma hangi şirket olduğu hiç önemli değil, yazık, hiç olacak iş mi. Hayvan bile böyle taşınmaz, olacak iş değil. Bu mu kadına, analara bizim saygımız, analara verilen saygı bu yazıklar olsun” diyerek duruma tepki gösterdiği duyuldu. 

İBB işçisi kadınları balık istifi gibi kamyonet kasasında taşıdılar: "Analara verilen saygı bu, yazıklar olsun" ile ilgili etiketler İBB
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.