Husumetli aileler sünnet düğününü kana buladı: 3 ölü, 4 yaralı

Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde yapılan sünnet düğününde aralarında husumet olan iki aile arasında kavga çıktı. Kısa sürede büyüyen kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Tarafların birbirlerine kurşun yağdırdığı olayda 3 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

Balıkesir'in Bigadiç ilçesine bağlı Güvemçetmi kırsal mahallesindeki sünnet düğününde bir araya gelen iki husumetli grup arasında kavga çıktı.

Kavganın büyümesi üzerine taraflar birbirilerine silahlarla ateş açtı. Yaşanan silahlı kavga sonunda A.S, S.Y ve A.Y. olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan A.M, Y.A, V.Y ve S.Ç. de sağlık ekiplerince Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi ve Balıkesir Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Husumetli aileler sünnet düğününü kana buladı: 3 ölü, 4 yaralı

Hayatını kaybedenlerin cenazeleri de aynı hastanelerin morglarına gönderildi. Yaralıların hastanelerde tedavilerinin devam ettiği öğrenilirken jandarma ekiplerinin olaya ilişkin çalışması sürüyor.

İHA

Husumetli aileler sünnet düğününü kana buladı: 3 ölü, 4 yaralı ile ilgili etiketler Balıkesir Bigadiç sünnet düğünü silahlı kavga

Sitene Ekle