Hulki Cevizoğlu CHP'ye yüklendi: "Cumhurbaşkanı olacak tek kişi var, O da zaten Cumhurbaşkanı"

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir canlı yayında söylediği "Bu ülkede Cumhurbaşkanı olacak tek kişi var, O da zaten Cumhurbaşkanı” sözleri ile gündem oldu.

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, katıldığı bir televizyon programında söyledikleriyle sosyal medyanın gündemine düştü.

"İMAMOĞLU'NU KİM TANIYORDU?"

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için ise, 'Ben bile bu kadar gazetecilik yapmış bir binsan olarak İBB Başkanı olmadan önce tanımıyordum. Türkiye'de kim biliyor İmmaoğlu'nu? Ancak Tayyip Erdoğan öyle değil. Gençlik kollarından gelmiş mücadele etmiş bir adam. Yan yana koyduğumuz zaman Ekrem İmamoğlu sürekli sıfır çıkar" dedi. 

"TEK KİŞİ VAR O DA ZATEN CUMHURBAŞKANI"

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da ağır sözlerle yüklenen Cevizoğlu, "Bu ülkede Cumhurbaşkanı olacak tek kişi var, O da zaten Cumhurbaşkanı” sözleri ile gündem oldu.

Hulki Cevizoğlu'na destek verenlerin yanı sıra karşıt görüşteki sosyal medya kullanıcıları da yorum yaptı. 

 

 

Hulki Cevizoğlu CHP'ye yüklendi: "Cumhurbaşkanı olacak tek kişi var, O da zaten Cumhurbaşkanı" ile ilgili etiketler CHP hulki cevizoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.