Horoz kanında banyo yapan milyarder Rus iş insanı şamanın evinde öldü!

Milyarder iş insanı Alexander Subbotin, tedavi amacıyla gittiği şamanın evinde hayatını kaybetti. Rusya'nın ikinci en büyük petrol devi olan Lukoil'in eski genel müdürü Subbotin, daha önce horoz kanıyla banyo yapmıştı.

Rusya'nın Ukrayna'yı işgal girişiminden bu yana Rus oligarklar, esrarengiz bir şekilde hayatını kaybetmeye devam ediyor.

Rus devlet ajansı TASS'ın aktardığına göre, Lukoil'in eski yöneticisi milyarder Alexander Subbotin, kurbağa zehri içeren uyarıcı almaya gitti.

Alkol bağımlılığı nedeniyle Moskova yakınlarındaki bir şaman çiftini ziyaret eden, tedavi olarak horoz kanında banyo yapan ve kurbağa zehri uygulanan Rus oligark Subbotin, şamanın evinde kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.

Business Insider ise; nisan ayının sonundan bu yana çoğunluğu enerji sektörlerinde çalışan en az altı Rus iş insanı hayatını kaybetti.

Horoz kanında banyo yapan milyarder Rus iş insanı şamanın evinde öldü! ile ilgili etiketler Rus saman öldü
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Altaylı, İran’da düşen helikopterin enkazını Akıncı İHA'nın bulmasından rahatsız oldu!

Gazeteci Fatih Altaylı, İran’da düşen helikopterin enkazını AKINCI İHA’nın bulmasından rahatsız oldu. Dünya AKINCI TİHA'yı ayakta alkışlarken, 'Fazla kasılmaya gerek yok yani' diyerek küçümsemeye kalkan Altaylı'ya tepki yağıyor.