Hırsız ne yapacağını şaşırdı! Önce ayakkabıyı kokladı, sonra bisikleti çaldı

İstanbul Sultangazi'de bir apartmana giren hırsız, beğendiği ayakkabıları kokladı ve çalmaya karar verdi. Gözüne kestirdiği bisiklet ile ayakkabı arasında kalan hırsız, bisikleti çalarak kaçtı.

Sultangazi'de apartmana giren hırsızlık şüphelisi, kokladığı ayakkabıları çalmaktan vazgeçerek aynı katta bulunan bisikleti çaldı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, 2 Kasım Cuma günü saat 18.00 sıralarında Sultançiftliği Mahallesi'nde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi, dış kapısı açık olan apartmana girdi. Bütün katları tek tek dolaşan şüpheli, ikinci katta bulunan dairenin önündeki bisikleti bir süre inceledi. Daha sonra ayakkabılığa yönelen şüpheli, bir çift ayakkabıyı gözüne kestirdi. Şüpheli, ayakkabıyı alarak uzun süre inceledi, kokladı.

Temiz bulduğu ayakkabıyı alan şüpheli, asansörün önündeki bisiklete tekrar yöneldi. Bisikleti de inceleyen şüpheli, aldığı ayakkabıları yerine koyarak, bisikleti aldı ve apartmandan ayrıldı.

O anlar ise, apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, apartmana giren kişinin önce bisikleti incelediği daha sonra ayakkabılığa yöneldiği, burada beğendiği bir ayakkabıyı aldıktan sonra uzun süre incelediği ve kokladığı görülüyor.

Şüpheli incelediği ayakkabıyı yerine bıraktıktan sonra bisikleti alarak apartmandan ayrılıyor.

 
 
Hırsız ne yapacağını şaşırdı! Önce ayakkabıyı kokladı, sonra bisikleti çaldı ile ilgili etiketler İstanbul Hırsızlık
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.