Hercai 38. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne oldu?

Hercai 38. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, bu akşam nefes kesen yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Reyhan, babasına ve Miran'a kızgınlığı nedeniyle onlardan uzak durmaya çalışıyor. Azize ise rüzgarı kendisine çevirmek için Reyyan'ın gerçek babasını ortaya çıkarmaya çalışıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 38. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Hercai 38. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Reyhan, babasına ve Miran'a kızgınlığı nedeniyle onlardan uzak durmaya çalışıyor. Azize ise rüzgarı kendisine çevirmek için Reyyan'ın gerçek babasını ortaya çıkarmaya çalışıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, bu akşam nefes kesen yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Hercai 38. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

HERCAİ 37. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yalanlardan uzak, yeni bir hayatın kapılarını açmak isteyen Reyyan'ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran'ı derinden etkiler. Sevdiği kadının zor zamanlarında yanında olup destek vermek isteyen Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için kolları sıvar. Verdiği kararın ardından nereden başlayacağını bilemeyen Reyyan'a destek Fırat'tan gelir.

 Mezarlıkta bulduğu nottan sonra Azize'nin kendisini kandırdığından emin olan Gönül babaannesiyle yüzleşmek ve oyununu ortaya çıkarmak için önemli bir hamle yapar. Diğer yandan intikam planını yeniden canlandırmak isteyen Azize, Reyyan'ın üveyliğini kullanır ancak bu durum Reyyan ve Azize'nin karşı karşıya gelmesine neden olur.

 Ne olursa olsun Azize'nin durmayacağını, her fırsatta ailesine ve Miran'a zarar vereceğine bir kere daha emin olan Reyyan, Azize'ye meydan okur. Reyyan'ın güçlü duruşu karşısında ezilen Azize Aslanbey, bu sefer Reyyan'ı hiç beklemediği bir yerden vurmaya karar verir.

HERCAİ 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimize eklenecektir.

Hercai 38. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne oldu? ile ilgili etiketler ATV Hercai reyting fragman yeni bolüm ekran