Hercai 3. sezon finali ne zaman? Hercai 4. sezon olacak mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai 3. sezonunda maceralarına devam ediyor. 65. bölümle 28 Mart Pazar akşamında ekranlara gelecek Hercai dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı merak edilmekte. Peki, Hercai 4. sezon çekilecek mi?

Başrollerinde Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in oynadığı Hercai dizisi 3. sezonu ile yayın hayatına devam ediyor. İlk sezonundan itibaren yakından takip edilen ve kısa zaman dilimi içerisine ekranların sevilen fenomen dizilerinden birisi olan Hercai 65. bölümü ile 28 Mart akşamında ATV ekranlarında izleyenleriyle buluşacak.

Hercai 3. Sezon Finali Ne Zaman?

ATV ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Hercai dizisinin 3. sezon finalinin Mayıs ayında gerçekleşeceği iddia edilmekte. Reytinglerde büyük bir düşüş içerisine olan Hercai dizisinin final ihtimali de bulunmakta.

Hercai 3. sezon finali ne zaman?
Hercai 4. sezon olacak mı?

Hercai Son Bölümde Neler Yaşacak?

Doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran tedavi için İstanbul'a giderler. Küçük kızlarını Hazar'a emanet edip onlarla birlikte İstanbul'a giden Zehra'nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep'te yanlarındadır.

Bu sırada Reyyan'ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar'da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun'u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

 

Hercai 3. sezon finali ne zaman? Hercai 4. sezon olacak mı? ile ilgili etiketler Hercai Hercai 3. sezon Hercai final