HDP'li Baydemir'den Erdoğan'a alçak sözler

HDP'li Osman Baydemir, İngiltere'de BBC merkezi önünde Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretler yağdırdı.

Terör örgütü destekçileri ile birlikte BBC'nin Londra merkezinin önünde toplananan HDP'li Osman Baydemir Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretler de bulundu!

Baydemir, "Kürt kentlerindeki Kürt şehirlerini yok ediyor şimdi size sormak istiyorum, kim terörist Erdoğan kim, kim faşist Erdoğan, kim Kürtleri öldürüyor Erdoğan, kim çocuk ve kadınları öldürüyor Erdoğan" dedi.

Baydemir ayrıca, "Şimdi hep birlikte faşizmi kırmalıyız şimdi hep birlikte Rojava kentinin istilasına engellemeliyiz" ifadelerini kullandı.

HAPSİ İSTENİYOR

Eski HDP milletvekili Osman Baydemir hakkında Van'da partisince düzenlenen iki ayrı programda yaptığı konuşmalarda "Türk milletini, cumhuriyeti ve TBMM'yi alenen aşağılama" suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

HDP'li Baydemir'den Erdoğan'a alçak sözler ile ilgili etiketler Recep Tayyip Erdoğan HDP Cumhurbaşkanı Osman Baydemir
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basketbol performansı! Takımını böyle yönlendirdi: Tam bir oyun kurucu

Sporla her zaman yakından ilgili olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sık sık basketbol oynamayı da ihmal etmiyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da yer aldığı basketbol maçından görüntüleri paylaştı.