Hazal Kaya şaşırttı! Yeni projesi için imaj değiştirdi

2019 yılının Şubat ayında meslektaşı Ali Atay ile nikah masasına oturan ve Kasım ayında oğlu Fikret Ali'yi kucağın alan oyuncu Hazal Kaya, anne olmasının ardından bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Yeni projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanan genç oyuncu rolü için saçlarını boyatıp imaj tazeledi.

Oğlu Fikret Ali'nin dünyaya gelmesinin ardından ekranlardan uzak kalan Hazal Kaya, yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Pera Palas ile izleyici karşısına yeniden çıkacak olan 30 yaşındaki oyuncu yeni imajını Instagram'dan takipçileriyle paylaştı. Saçlarını açık kızıla boyatan Kaya'nın yeni imajına hayranları beğeni yağdırdı.

Hazal Kaya şaşırttı! Yeni projesi için imaj değiştirdi

Kaya, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ise şu notu düştü:

''Oldum olası saçlarımla oynamaya bayılırım! Annemin tabiriyle yolunmuş tavuk modelinden.... ki insan animelere özenebilir bence. İlk işimi almama sebep olan bu sefer de Pocahontas'a özendiğim simsiyah ve upuzun saçlara, denemediğim çok az model ve renk kalmıştır herhalde. Pera Palas gibi sıra dışı bir işe başlarken de öff izlemek için de izlemeniz için de deli gibi sabırsızlanıyorum! Radikal bir değişiklik yapalım da canım Esramın ruhuna uygun olsun dedik. Şimdi esas meseleye geleyim. Bugüne kadar sana bu tonlar çok yakışır diye fotoğrafta gördüğünüz renkten ve tonlarından bana bahsetmemiş olan bütün arkadaşlarıma teessüf ediyorum, hepinize yazıklar olsun! Engeli basıyorum.''

 

 

Hazal Kaya şaşırttı! Yeni projesi için imaj değiştirdi ile ilgili etiketler Hazal Kaya Ali Atay pera palas fikret ali imaj imaj değişikliği saç rengi