Hayko Cepkin, Aleyna Tilki'ye fena yüklendi!

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sahne alan Aleyna Tilki'ye rock müziğinin sevilen ismi Hayko Cepkin Twitter üzerinden yüklendi.

Aleyna Tilki'nin performansını beğenmeyen rock müziğinin sevilen bir diğer ismi Hayko Cepkin, Twitter üzerinden Aleyna Tilki'nin sesinin kötü olduğunu vurgulayan bir post attı. Aleyna Tilki ise bugün akşam saatlerinde Hayko Cepkin'e cevaben tweet attı. Kendisinin hasta bir şekilde sahneye çıktığını belirten Tilki, Cepkin'in ayarını ti'ye alarak cevap verdi.

Aleyna Tilki ise Hayko Cepkin'e cevaben “Hayko Abi, ben rock müzikten bahsedince gerildi herhalde. Ama ben seviyorum onu, madem çok rahatsız, tavsiye ver dinlerim Hayko Abi. Ama keşke sahneye iğneyle ve bir torba ilaçla hasta cıktıgımı bilmeden yorum yapmasaydınız.” diye tweet attı.

640xauto.jpg13we

HAYKO CEPKİN'DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Bu yazışmaların ardından ünlü rock şarkıcısı Hayko Cepkin, Aleyna Tilki'ye ithafen bir açıklama daha yaptı. Aleyna Tilki'nin de kendi hesabından RT yaptığı açıklamada, 'Sevgili Aleyna. Tavsiye vermek fikrimce kimsenin haddine değildir Hayat seçimler meselesidir, çıkan çatal yollardan dilediğimi seçer dalarız" diyen Hayko Cepkin şunları yazdı:

640xauto.jpgpif

Hayko Cepkin, Aleyna Tilki'ye fena yüklendi! ile ilgili etiketler haykocepkin aleynatilki altınkelebek