Hayali bir anda kabusa döndü... Sevgilisinin evlenme teklifini 'yüzük küçük' diye reddetti

İstanbul'da 2 yıllık sevgilisine evlenme teklifi eden Onur A. büyük bir şok yaşadı. Rus sevgilisi İrina D. ile Sarıyer'de bir kafede buluşan Onur A. cebindeki yüzüğü çıkardıktan sonra sevgilisinin 'evet' cevabını duydu. Ancak yüzüğün kutudan çıkması sonrası her şey tersine döndü. Yüzüğü 'küçük' bulan İrina D. 'evet' yanıtından vazgeçti. Ne yapacağını bilmeyen Onur A. ise FSM'de intihar etmek istedi. Polisin çabalarıyla ikna edilen talihsiz genç, şikayetçi oldu.

32 yaşındaki Onur A. Rusya vatandaşı İrina D. birlikteydi. 2 yıllık birlikteliklerinin ardından genç adam sevgilisine evlenme teklif etmeye karar verdi. 17 Kasım günü İstanbul Sarıyer'de bir kafede buluşan ikili bir süre sohbet etti. Ardından genç adam sevgilisi için hazırladığı sürprizle alakalı cebinden çıkarttığı tektaş yüzükle evlenme teklifinde bulundu. Sabah'ta yer alan haberde, iddiaya göre, yüzüğün kutusu kapalıyken teklife evet cevabı veren genç kadın kutu açıldığında ise sevgilisine tepki gösterdi.

YÜZÜĞÜ GÖRÜNCE TEPKİ GÖSTERDİ

Tektaş yüzüğü ucuz ve küçük bulan genç kadın, "Seninle evlenmek istemiyorum, bu yüzük ne?" diyerek Onur A.'ya tepki gösterdi.

Mekandan ayrılarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerine geldiğinde bir anlık öfkeyle araçtan inen Onur köprü korkuluklarına çıkarak intihar etmek istedi. Polis ekiplerinin müdahalesiyle intihardan vazgeçirilen genç adam ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğünde ise başından geçenleri anlattı.

SEVGİLİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

Sevgilisine evlenme teklifi ettiğini, yüzüğü küçük bulan sevgilisinin kendisiyle dalga geçtiğini, bu nedenle onurunun ve gururunun kırıldığını anlatan Onur, " Beni psikolojik buhrana itti şikayetçiyim" diyerek İrina A.'dan şikayetçi oldu. Sevgilisini intihara sürükleyen genç kadın hakkında savcılık soruşturma başlattı.

Hayali bir anda kabusa döndü... Sevgilisinin evlenme teklifini 'yüzük küçük' diye reddetti ile ilgili etiketler İntihar evlenme teklifi yüzük
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.