Havalandırma boşluğunda 24 yaşındaki komşularının cesedini buldular!

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bir apartmanın havalandırma boşluğundan gelen kötü kokunun nedenini araştıran apartman sakinleri genç komşularının cesediyle karşılaştı. Durumu polise bildiren vatandaşlar olayın şokunu yaşadı. Olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Manisa'nın Alaşehir ilçesinde İstasyon Mahallesi Akgül Sokak'ta bulunan 5 katlı apartmanın havalandırma boşluğundan kötü kokular gelmesi üzerine apartman sakinleri durumu yöneticiye söyledi.

Havalandırma boşluğunda 24 yaşındaki komşularının cesedini buldular!

APARTMAN YÖNETİCİSİ KOKUYU ARAŞTIRMAK İSTEDİ: CESET BULDU

Apartman yöneticisi Halit Zeynel Can, bir kaç gündür apartmanda artan kokunun nedenini araştırmak için girdiği kalorifer dairesinin havalandırma boşluğunda ceset görünce durumu polise bildirdi.

24 YAŞINDAKİ KOMŞULARININ BEDENİNİ BULDULAR

Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemeyi yaptıktan sonra savcılığa haber verdi. Yapılan inceleme sonunda cesedin aynı apartmanda oturan 24 yaşındaki Mustafa B.'ye ait olduğu tespit edildi.

HALİT CAN: HAVALANDIRMA DAİRESİNDE İNSAN CESEDİ GÖRDÜK

Apartman yöneticisi Halit Zeynel Can, "Komşular apartmandan koku geldiğini söylediler. Bende iş çıkışı bakalım dedim. Eve geldim komşularla kalorifer dairesine indik, kokular geliyordu. Havalandırma boşluğunda insan cesedi gördük, hemen polise haber verdik" dedi.

SEVAL CAN: CUMARTESİ GÜNÜ BİR GÜRÜLTÜ OLMUŞ

Yöneticinin eşi Seval Can ise, "Komşumuz Cumartesi günü bir gürültü duyduğunu söyledi, biz de bağdaydık, bugün geldik bu manzarayla karşılaştık" diye konuştu.

ZEHRA AKDENİZ: BİR GÜRÜLTÜ DUYDUK

Komşu Zehra Akdeniz ise, "Cumartesi günü saat 21.00 sıralarında gezmeye gidiyorduk. Bir gürültü duyduk. Komşumuza mesaj gönderdim ve olayı anlattım" dedi.

OLAY 24 TEMMUZ'DA MEYDANA GELMİŞ OLABİLİR

Mahalle sakinlerinin belirttiklerine göre olayın 24 Temmuz Cumartesi günü meydana geldiği tahmin ediliyor.

GİZEMLİ ÖLÜM SORUŞTURULUYOR

Öte yandan Mustafa B.'nin babası Ahmet B. ile birlikte yaşadığı çoğu zaman baba Ahmet B.'nin evde olmadığı öğrenildi.

Gencin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Havalandırma boşluğunda 24 yaşındaki komşularının cesedini buldular! ile ilgili etiketler Manisa bina Ceset Komşu kalorifer dairesi koku

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.