Hataysporlu Christian Atsu enkaz altından kurtarıldı

Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem yıkıma yol açtı. Hatayspor'dan iki futbolcu ve teknik ekipten 2 kişi kurtarıldı. Christian Atsu, enkaz altından yaralı bir şekilde kurtarılırken sportif direktör Taner Savut'a ulaşılmaya çalışılıyor.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremde Hatayspor'dan 2 futbolcu ve teknik ekipten 2 kişi kurtarıldı. Futbolculardan Christian Atsu uzun süre enkaz altında kaldıktan sonra yaralı bir şekilde kurtarılırken, Sportif Direktör Taner Savut için kurtarma çalışmaları halen sürüyor.

Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım'ın durumunun iyi olduğu açıklandı. Teknik heyetten Ekrem Ekşioğlu ve Osman Ateş enkazdan sağ olarak kurtuldu. Kerim Alıcı da kendi imkanlarıyla enkazdan çıkarken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"SAVUT MAALESEF HALA ENKAZDA"

Saat 08:51'de açıklamada bulunan Hataysporlu yönetici Mustafa Özat, "Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Hatay çok etkilendi. En tehlikeli saatlerin sonuna doğru geliyoruz" dedi.

 

Hataysporlu Christian Atsu enkaz altından kurtarıldı ile ilgili etiketler Hatayspor Süper Lig