Hastane çalışanına silahlı saldırı düzenlendi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin eczane bölümünde çalışan G.D., husumetli olduğu 3 kişi tarafından silahla vuruldu. Hastane çalışanı ağır yaralandı.

Diyarbakır'da, öğle saatlerinde Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi eczane odası içerisinde kanlı saldırı gerçekleşti.

Aralarında husumet bulunduğu iddia edilen ve isimleri öğrenilemeyen 3 kişi, hastanenin eczane bölümünde çalışan G.D. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine 3 şüpheli, yanlarında getirdikleri silahla G.D.’ye ateş etti.

Kanlar içerisinde kalan G.D.'yi gören arkadaşları Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. G.D.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, kaçan şüphelilerin kimliğini belirleyen polis, yakalanmaları için çalışma başlattı.

DHA

Hastane çalışanına silahlı saldırı düzenlendi ile ilgili etiketler Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastane çalışanı silahlı saldırı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.