Hastalarıyla aile sağlığı merkezinde ilişkiye girdi! Sapık doktor açığa açıldı...

Adana'da aile sağlığı merkezinde görevli doktor, hastalarıyla ilişkiye girdiği iddiasıyla valilik tarafından açığa alındı. Hastalarını elle ve sözle taciz ettiği iddiasıyla mesai arkadaşları doktoru şikayet etse de doktorun tacize devam ettiği hatta 4 hastası ile aile sağlığı merkezinde cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre Levent Mahallesi Aile Sağlık Merkezi'ne gelen bazı hastalar Dr. İ.H.S. (53) tarafından elle ve sözle taciz edildiklerini hemşire ve diğer doktorlara anlattı. Bunun üzerine hemşire ve doktorlar İ.H.S. ile görüşüp uyardı.

4 HASTASI İLE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNDE İLİŞKİYE GİRMİŞ

Ancak buna rağmen İ.H.S.’nin sözle ve elle tacize devam ettiği hatta 4 hastası ile aile sağlığı merkezinde cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü. Doktor ve hemşireler bu durumdan şüphelenerek doktorun ilişkiye girdiği öne sürülen bir hasta geldiğinde takip edip suçüstü yaptıkları iddia edildi.

Hastalarıyla aile sağlığı merkezinde ilişkiye girdi! Sapık doktor açığa açıldı...

HEMŞİRE VE DOKTOR MESAİ ARKADAŞLARI ŞİKAYETÇİ OLDU

Bu olaydan sonra hemşire ve doktorlar mesai arkadaşlarından şikayetçi oldu. Şikayet üzerine Adana Valiliği doktoru açığa aldı. Doktorun eşi de bu olayların gün yüzüne çıkması üzerine eşine boşanma davası açtı. Doktorun muayene sırasında cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen kadının da doktorla birlikte olduğunu doğruladığı iddia edildi.

Doktorla ilgili soruşturma devam ediyor.

Hastalarıyla aile sağlığı merkezinde ilişkiye girdi! Sapık doktor açığa açıldı... - Resim : 2

Hastalarıyla aile sağlığı merkezinde ilişkiye girdi! Sapık doktor açığa açıldı... ile ilgili etiketler Adana doktor hemşire sapık hasta
GÜNÜN VİDEOSU

Kuzey Irak'ta teröre 'pençe' darbesi! İşte 5 PKK'lı terörist böyle öldürüldü!

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde 5 PKK’lı terörist hava harekatıyla öldürüldü. O anlar Milli Savunma Bakanlığı'nın X hesabından paylaşıldı.