Harbiye Açıkhava’da konser veren Nil Karaibrahimgil hayatının şokunu yaşadı! Kulisteki parası çalındı

Pandemi sonrası konserlerine devam eden 45 yaşındaki bir çocuk annesi ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluştu. Konser sonrası kulise geri dönen Karaibrahimgil hayatının şokunu yaşadı. Ünlü şarkıcı zarf içinde bıraktığı 30 bin TL'yi yerinde bulamayınca neye uğradığını şaşırdı.

Nil Karaibrahimgil, 26 Ekim'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser verdi. Sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendiren şarkıcı, konser sonrasıda kulisine gittiğinde ise neye uğradığını şaşırdı. Konser öncesi kuliste zarf içinde 30 bin TL bırakan Karaibrahimgil, konser sonrası kulise geri döndüğünde ise bıraktığı zarf içindeki parayı bulamadı.

Harbiye Açıkhava’da konser veren Nil Karaibrahimgil hayatının şokunu yaşadı

30 BİN TL'Sİ ÇALINDI

Snobmagazin'in haberine göre; Ünlü şarkıcının kuliste zarf içerisinde duran 30 bin TL'sinin çalındığı ortaya çıktı. Karaibrahimgil, başına gelen talihsiz olayı yakın dostlarına da anlattı.

Harbiye Açıkhava’da konser veren Nil Karaibrahimgil hayatının şokunu yaşadı

Başarılı şarkıcının bu olay sonrası psikiyatrıyla konuşma yapacağı da iddia edildi. Ünlü şarkıcının 30 bin TL'sini hangi amaçla kulise getirdiği bilinmiyor.

 

 

Harbiye Açıkhava’da konser veren Nil Karaibrahimgil hayatının şokunu yaşadı! Kulisteki parası çalındı ile ilgili etiketler Nil Karaibrahimgil harbiye açıkhava kulis