Hande Erçel Zirveden İnmemeye Kararlı! Hafsanur Sancaktutan ile Ahsen Eroğlu'nun Muhteşem Yükselişi! Kimse Tutamıyor

Adba TV sosyal medya paylaşımlarını takip ederek yükselişte olan isimleri belirliyor. Diziler ve Oyuncular hakkında olan Instagram paylaşımlarını takip eden platform bunları rapor ederek yükselen isimleri ve yapımları açıklıyor.

Adba TV sosyal medya paylaşımlarını takip ederek yükselişte olan isimleri belirliyor. Diziler ve Oyuncular hakkında olan Instagram paylaşımlarını takip eden platform bunları rapor ederek yükselen isimleri  ve yapımları açıklıyor. 

17-23 Mayıs haftasındaki en yükselişte olan ve en popüler olan kadın oyuncularının listesini açıklayan Adba TV'nin listesinde oldukça güzel isimler yer alıyor. Zirvedeki isim ise yine Hande Erçel oldu. Zirveyi kimseye kaptırmak istemeyen güzel oyuncu yine birinci sırada yerini aldı.

Hande Erçel Zirveden İnmemeye Kararlı! Hafsanur Sancaktutan ile Ahsen Eroğlu'nun Muhteşem Yükselişi! Kimse Tutamıyor

Sevgilisi Kerem Bürsin’le başrol oynadığı beğenilen dizi Sen Çal Kapımı dizisi hayranları tarafından sıkı takip ediliyor. Ara veren dizi yeni sezon için heyecanla gün sayarken dizinin hayranları da büyük bir heyecanla yeni bölümü bekliyor. 

Hande Erçel Güzelliği ve Başarısı İle Çok Konuşuluyor Damla Sönmez ise İkincilik Rüzgarında 

Hande Erçel sosyal medyada çok ismi geçen oyunculardan birisi ve sürekli sosyal medyada konuşuluyor. Kerem Bürsin’le yaşadığı müthiş aşk ile gündemden düşmeyen güzel oyuncu oldukça başarılı projelerde yer aldı. Bu nedenle sosyal medyada en çok konuşan kadın oyuncu Hande Erçel oldu.

İkinci sırada yer alan Damla Sönmez ise sosyal medyada beğenilen bir başka oyuncu olurken oyuncu güzelliği ile de dikkat çekiyor. 

Hande Erçel Zirveden İnmemeye Kararlı! Hafsanur Sancaktutan ile Ahsen Eroğlu'nun Muhteşem Yükselişi! Kimse Tutamıyor - Resim : 2

Final olması beklenen Çukur dizisindeki Efsun karakterini canlandıran Damla Sönmez oyunculuğu ile büyük beğeni topluyor.

Hafsanur Sancaktutan Üçüncü Olurken Alina Boz'dan Büyük Atak

Hafsanur Sancaktutan yine çok konuşan kadın oyunculardan biri olarak sosyal medyada gündem oldu. Üçüncülüğü yakalayan güzel oyuncu Son Yaz dizisinde Yağmur karakterini canlandırıyor.

Alina Boz Maraşlı’nın Mahur’u olarak izleyici karşısına çıkarken sosyal medyada hayranları tarafından oldukça seviliyor. 19.415 paylaşım alan ve dördüncü sıraya girebilen oyuncu, Menajerimi Ara dizisindeki Ahsen Eroğlu'na oldukça yakın bir paylaşım almış.

Ahsen Eroğlu ise beşinci olarak Alina Boz'a oldukça yaklaşmış görünüyor. Adba’nın paylaştığı listede Deniz Baysan ise altıncı sırada yer bulmuş.

Alev Alev’in Rüya’sı karakterine hayat veren Dilan Deniz Çiçek yedinci olurken, Son Yaz’daki Funda Eryiğit sekizinci sırada yer aldı. 

Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakteri ile izleyiciden tam not alan Ezgi Mola dokuzuncu, Sadakatsiz’in müthiş karakteri Asya’yı canlandıran Cansu Dere ise 10. Sırada yerini aldı. 

Hande Erçel Zirveden İnmemeye Kararlı! Hafsanur Sancaktutan ile Ahsen Eroğlu'nun Muhteşem Yükselişi! Kimse Tutamıyor ile ilgili etiketler Hande Erçel
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...