Hamile olan oyuncu Fulya Zenginer'e ağır darbe! En büyük kötülüğü anneannesi yaptı

Babasını henüz çocuk yaştayken kaybeden, 3 yıl önce de anne acısı yaşayan Fulya Zenginer, bu kez akrabalarından aldığı darbeyle hayatının şokunu yaşadı. 3.5 aylık hamile olan 32 yaşındaki oyuncu oyuncu Fulya Zenginer, anneannesi ve anneannesinin erkek kardeşleri tarafından dolandırıldı.

Genç oyuncu Fulya Zenginer’in dedesinden kalan milyonluk arsada kuzenleriyle birlikte payı vardı. Erkek kardeşleriyle beraber plan yapan anneanne, torunlarından vekalet istedi, “Arsayı satayım, herkese kendi payının parasını vereyim” dedi. Zenginer ve kuzenleri, anneanneye vekalet verdi.

ARSAYI SATIP PARAYI PAYLAŞMIŞLAR!

Bir süre sonra büyük dayısına telefon açan oyuncu, “Arsayı satamadık” yanıtını aldı. Ancak kuzenlerinin açtığı davayla şoke edici gerçekle yüzleşti: Arsa satılmış, parası da anneanne ile kardeşleri arasında paylaştırılmıştı.

Hamile olan oyuncu Fulya Zenginer'e ağır darbe! En büyük kötülüğü anneannesi yaptı

EN ZOR ANLARINDA EŞİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Büyük üzüntü yaşayan Fulya Zenginer’in hamileliğinde sorun yaşamasından korkan eşi Küntay Tarık Evren, onu bir an olsun yalnız bırakmıyor.

'ŞİMDİ ALDIĞIMIZ EVDE MANZARAYA BAKAMAYACAK...'

3 yıl önce annesini kaybeden Fulya Zenginer Instagram'da bir takipçisinin “Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” sorusu üzerine duygusal anlar yaşadı.

Hamile olan oyuncu Fulya Zenginer'e ağır darbe! En büyük kötülüğü anneannesi yaptı

Oyuncu Fulya Zenginer’e, Instagram’da yaptığı yayında bir takipçisi “Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” diye sordu. 3 yıl önce annesi Gönül Zenginer’i genç yaşta kaybeden Fulya konuşmakta zorlandı.

“Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Çünkü oyunculuğu onu mutlu etmek, hayalindeki evi alabilmek için yapmıştım. Gittiğimiz gün ‘Şimdi aldığımız evde manzaraya bakamayacak’ deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle mücadele etmiştik."

 

Fulya Zenginer sözlerine şöyle devam etti:

“Zeytinburnu’nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17’sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe ‘onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım’ diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu şekilde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz zamanlar için de Allah’a şükrediyorum.”

Hamile olan oyuncu Fulya Zenginer'e ağır darbe! En büyük kötülüğü anneannesi yaptı

Hamile olan oyuncu Fulya Zenginer'e ağır darbe! En büyük kötülüğü anneannesi yaptı ile ilgili etiketler Fulya Zenginer dolandırılma Kuntay Tarık Evren
GÜNÜN VİDEOSU

Vatandaşlar sandıklara akın etti! İşte Türkiye'den seçim manzaraları...

Türkiye, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında ikinci tur için sandık başında. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen, oy kullanma işlemlerinde yoğunluk olduğu görüldü. İşte Türkiye'den seçim manzaraları...