Tünellerden sürünerek çıktılar, İsraillileri böyle pusuya düşürdüler

Gazze'ye yönelik kara harekatı başlatan İsrail askerleri ummadıkları büyüklükte bir direnişle karşılaştılar. Hamas, İsrail askerlerini pusuya düşürdükleri görüntüleri yayınladı.

20 günü aşkın süredir Gazze'yi havadan vuran İsrail ordusu kara harekatına girişince ummadığı bir direnişle karşılaştı. Hamas, sıcak çatışmalarda onlarca İsrail askerini öldürürken görüntüler de gelmeye başladı.

Hamas'ın paylaştığı görüntülerde tünellerden roket atar ve ağır silahlarla çıkan Filistinliler, İsrail askerlerini pusuya düşürüyor. Sıcak çatışma anlarının yansıdığı görüntlerde vurulan İsrail askerlerinden en az 12'sinin hayatını kaybettiği belirtiliyor. 

BAZI ASKERLER DÖNMEK İSTİYOR

İsrail ordu kaynaklarının Hamas'ın tünelleri karşısında çaresiz kaldığı ve bazı askerlerin üslerine geri dönme talebinde bulundukları ifade ediliyor. 

Tünellerden sürünerek çıktılar, İsraillileri böyle pusuya düşürdüler ile ilgili etiketler Hamas Gazze Savaş
GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.