Ne güzel İstanbul! Halk ekmek bahane lüks arabalar şahane

CHP'li İBB'nin iştiraki Halk Ekmek Yöneticisi Özgen Nama'nın kiralık lüx araç siparişi ortaya çıktı.

Her fırsatta israfa karşı olduklarını dile getiren CHP’liler lüks araç sevdasından vazgeçemiyor. Son olarak CHP'li İBB'nin iştiraki Halk Ekmek Yöneticisi Özgen Nama'nın kiralık lüx araç siparişi ortaya çıktı.

2022 yılında kullanılmak üzere hizmet aracı adı altında ihalesi yapılan binek otomobillerde istenilen donanım ve özellikler dudak uçuklattı. Üst segment araçlarda bulunan yorgunluk tespit sistemi, elektrikli ve ısıtmalı dış ayna, LCD ekran, geri görüş kamerası, LED gündüz far sistemi, alüminyum alaşımlı jant, follow me home (refakatçi aydınlatma), yağmur ve park sensörü ile krom ön üst ızgara, CHP’li belediyelerin ihalede aradığı özelliklerden sadece bir kısmı.

Ne güzel İstanbul! Halk ekmek bahane lüks arabalar şahane ile ilgili etiketler Halk Ekmek İBB
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.