Halk eğitim merkezinin açtığı stantlarda kurs kayıtları bu hafta da devam ediyor

Geçtiğimiz hafta tanıtımı ve kayıtları yapılan Genç Osman Parkı’ndaki stant, bu hafta da vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün 73 alanda açmış olduğu 3872 kurs programına katılmak için tanıtım ve kayıt stantını ziyaret eden Bayburtlu vatandaşların kayıtları bu hafta da devam ediliyor.

Halk eğitim merkezinin açtığı stantlarda kurs kayıtları bu hafta da devam ediyor


İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Müdür Yardımcısı Serdal Salık, Şube Müdürleri Cuma Temel, Dursun Yeşil ve Ramazan Demir ile birlikte Genç Osman Parkı’ndaki stantı ziyaret ederek tanıtım ve kayıt işlemleri hakkında Halk Eğitimi Merkezi yöneticileri ve öğretmenleriyle değerlendirmelerde bulundu.

Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan okuma yazma, aile okulu, spor, zekâ oyunları, ehram dokuma, yabancı diller, bilişim teknolojileri, el sanatları, bağlama gibi sayısız kurstan vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabileceklerini belirten Güney, tüm Bayburtluları Halk Eğitimi Merkezine beklediklerini kaydetti.

Halk eğitim merkezinin açtığı stantlarda kurs kayıtları bu hafta da devam ediyor ile ilgili etiketler Bayburt Halk Eğitim Merkezi stant
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.