Hakan Ural aşı oldu mu? Son sağlık durumu nasıl?

Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural’dan sevindiren haber geldi. Ünlü isim Covid-19 hastalığına yakalandığını ve bunu da hemen sosyal medya hesabından paylaştığından söz etti. Peki, Hakan Ural aşı oldu mu?

Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Hakan Ural sonunda hastaneden taburcu oldu. Önlem amaçlı olarak hastaneye kaldırılan ünlü isim tedavisi sırasında yaşadığı zorlu dönemden bahsetti.

Taburcu olmasının hemen ardından evinde çektirdiği bir fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hakan Ural, "Şaşkın ve hafif paralizeyim. Hayat her saniye hepimize sormadan bin bir türlü sıkıntı veriyor. Muhakkak tüm insanlar için zor bir sınav. Bu dağıtımı yaparken yaş, boy, kilo, kariyer, tahsil, güç, kuvvet, şöhret herhangi bir kriter yok. Ne kadar yaşanmışlığın olursa olsun son saniyeye kadar bilmediklerimizi yaşayıp öğrenmeye devam edeceğiz. Bu bir döngü." ifadelerine yer verdi.

Hakan Ural Aşı Oldu Mu?

Hakan Ural’ın hastaneden taburcu olmasının ardından hayranları ünlü ismin aşı olup olmadığını merak etti. Ünlü oyuncu ve sunucunun çift doz koronavirüs aşısı olduğu daha önceden açıklanmıştı.

Hakan Ural’ın Son Sağlık Durumu Nasıl?

Hastaneden taburcu olan Hakan Ural’ın bir müddet daha evinde dinleneceği açıklandı.

Hakan Ural aşı oldu mu? Son sağlık durumu nasıl? ile ilgili etiketler Hakan Ural aşı
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...