Hakan Taşıyan: Dualarınızı eksik etmeyin

Böbrek ve karaciğer nakli olması gereken Hakan Taşıyan, yeniden hastaneye kaldırıldı. Aile yakınları, ünlü şarkıcı için organ bağışçısı oldu. Yarın operasyon geçirecek olan Taşıyan, sevenlerinden dua istedi.

Bir döneme damgasını vuran Hakan Taşıyan, sağlık problemleri nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Organ nakline ihtiyacı olduğu tespit edilen 47 yaşındaki şarkıcı için aile yakınlarından organ bulundu ve yarın ameliyata alınacak.

Hakan Taşıyan, Twitter hesabından, "Sevgili gönül dostlarım. 9 Aralık 2020 Çarşamba günü ameliyata gireceğim. Dualarınızı eksik etmeyin yeniden görüşmek dileğiyle" mesajını paylaştı.

“HABER GELİR GELMEZ PAYLAŞACAĞIZ”

Hakan Taşıyan’ın menajeri Hakan Yılmaz, “Aile yakınlarından organları bulundu. Doktorlardan haber bekliyoruz ve onlardan gelen cevap üzerine biz de basın mensuplarına gereken açıklamayı yapacağız. Doktorlarımız konunun ne olacağını çok iyi biliyorlar. Her iki transplantasyon nakil süreci aynı anda olmayacak. Ardı ardına olacak belli bir aralıkla. Ardından da bir yoğun bakım süreci olacak. Onunla ilgili biz de haber bekliyoruz. Haber gelir gelmez tüm Hakan Taşıyan severleriyle paylaşacağız” şeklinde konuştu.

“23 KASIM'A GÖRE DAHA İYİ”

Arabesk dünyasının ünlü ismi Taşıyan’ın 23 Kasım tarihinde Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavisine başlandığını belirten Yılmaz, “23 Kasım’a göre şu an daha iyi. Ayak ağrıları ve bir takım şişlikler vardı. Artık o günlere göre çok daha iyi. Tetkik ve tedavileri devam ediyor. Biraz da kiloyu dengelediler nakil ile ilgili. Şu anda da son sürece doğru gidiyoruz veya bu hafta ya da gelecek hafta gereken yapılacak diye bekliyoruz. Değerli doktorlarımız bu konuda çok hassaslar. Onlar gerekli açıklamayı yaptıktan sonra biz de sizlere ileteceğiz” ifadelerini kullandı.

“BİR AN ÖNCE SAHNEYE DÖNMEK İSTİYOR”

Hakan Taşıyan ile bu sabah beraber olduklarını vurgulayan menajeri Hakan Yılmaz şunları kaydetti:

“Morali daha iyiydi, o da hazır artık. Bu sürecin içerisinde olduğunun bilincinde. İnşallah Allah nasip ederse yine bu hastaneden çıkarken sizlerle birlikte olacağız. İnşallah sağlığına kavuşup ayaklarının üzerinde bu hastaneden ayrılacağız. Sevenlerine kavuşacak, konserleri, organizasyonları olacak Allah nasip ederse. Dokunun tuttuğu konusunda söylemler var. Ancak biz birinci ağız olmadığımız için çekincelerim var bu anlamda. Doktorlarımızın açıklamalarını beklersek çok daha iyi olur. Nakil ile ilgili ve diğer süreçlerle ilgili, çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. O da bir an önce sahneye dönebilmenin heyecanını yaşıyordur kendi içerisinde. Ancak bu süreç öyle bir süreç ki; sürekli tedavidesiniz düşünün. Bir empati kurduğunuzda, sürekli hastanede iğne tedavileri, ilaç tedavileri, kontroller ve tetkikler devam ederken tabii ki bu süreç biraz daha ilerleyen zamana kalıyor. İnşallah Allah nasip ederse en güzel süreçleri birlikte yaşayıp hastanenin kapısından birlikte çıkacağız.”

Hakan Taşıyan: Dualarınızı eksik etmeyin ile ilgili etiketler hakan taşıyan