Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Cannes Film Festivali'nde aşk pozu!

Bir markanın davetlisi olarak Cannes Film Festivali'ne katılan ve giydiği kıyafetlerle olay olan Hande Erçel, etkinlik kapsamında her yıl düzenlenen amfAR gecesine sevgilisi iş insanı Hakan Sabancı ile katıldı. Ünlü ikili kameralar karşısına geçerek birlikte poz verdi.

Hakan Sabancı ile bir süredir aşk yaşayan ünlü oyuncu Hande Erçel, son olarak bir markanın davetlisi olarak Cannes Film Festivali'ne katıldı. Yaptığı kombinlerle festivale damga vuran güzel oyuncu, festival kapsamında her yıl düzenlenen amfAR etkinliğine de sevgilisi Hakan Sabancı ile katıldı.

Hande Erçel, önce tek başına basın mensuplarına poz verdi. Ardından sevgilisi Hakan Sabancı ile birlikte yabancı basına poz verdi. İkilinin pozları magazin gündemine bomba gibi düştü. Erçel ile Sabancı birlikte paylaşım yapmaktan kaçındı.

İşte Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın pozları...

Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Cannes Film Festivali'nde aşk pozu!

Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Cannes Film Festivali'nde aşk pozu! - Resim : 2

Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Cannes Film Festivali'nde aşk pozu! - Resim : 3

 

Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Cannes Film Festivali'nde aşk pozu! ile ilgili etiketler Hande Erçel Hakan Sabancı
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.