Hakan Baş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral'ın psikolojisi bozuldu

'Evliliğimizdeki hassas sürecimiz devam ediyor. Halletmeye çalışıyoruz. Hakan Bey ile aynı evi paylaşıyoruz' diyen Bensu Soral, Amerika tatilinden döndü. Evliliğindeki sorunlarıyla gündemde olan 30 yaşındaki oyuncu, 3 yıldır evli olduğu Hakan Baş ile ilgili sorulara verdiği cevapla şaşırttı.

2018 yılında nikah masasına oturduğu iş insanı eşi Hakan Baş’la evliliğinde sorunları devam eden Bensu Soral, arkadaşlarıyla gittiği Amerika tatilinden döndükten sonra gecelerde yalnız görüntülendi. Evliliğinde çalkantılı bir dönem geçiren Bensu Soral, önceki akşam Kuruçeşme'de görüntülendi.

 

'ÇOK YIPRATICI VE PSİKOLOJİ BOZAN BİR DURUM'

“Hakan’la düşman değiliz” diyen oyuncu rol arkadaşı Kubilay Aka ile samimi görüntülerinin ardından ortaya atılan aşk dedikodularına ise “Keşke böyle kirletilmese ilişkiler. Çok yıpratıcı ve psikoloji bozan bir durum” cevabı verdi.

Hakan Baş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral'ın psikolojisi bozuldu

'HAKAN'LA ARAMIZDA DÜŞMANLIK YOK'

Takvim'in haberine göre; Soral, Hande Erçel'le gittikleri ABD tatilinden döndükten sonra eşiyle birlikte görüntü vermezken, önceki gece de yalnız başınaydı. Evlilikleri hakkında yöneltilen soruları cevaplayan güzel oyuncu, "Bizim Hakan'la öyle bir düşmanlığımız yok. Benim için çok değerli bir insan. Kendisinin bendeki yeri çok ayrı" dedi. Herkes Soral'dan "Mutluyuz sorunları atlattık" açıklaması beklerken güzel oyuncunun "Düşmanlık yok demesi" sanki ayrılık habercisi gibiydi.

Hakan Baş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral'ın psikolojisi bozuldu

KUBİLAY AKA İDDİALARI BENSU SORAL'I YIPRATTI


Soruları içtenlikle cevaplayan Soral, oyuncu Kubilay Aka ile samimi fotoğraflarının evlilikte kriz çıkardığı iddialarıyla ilgili ise şunları söyledi: "Diğer sanatçı arkadaşlarımızın da başına gelen bir durum. Keşke böyle kirletilmese ilişkiler. Mesleğimiz gereği konuşmak durumunda kalıyoruz. Çok yıpratıcı ve psikoloji bozan bir durum."

 

 

 

Hakan Baş ile evliliğinde sorunlar yaşayan Bensu Soral'ın psikolojisi bozuldu ile ilgili etiketler Bensu Soral Hakan Baş Kubilay Aka
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.