Hakan Altun Şarkılar Bizi Söylerde neden yok? Hakan Altun programda neden yok?

Hakan Altun Şarkılar Bizi Söylerde neden yok? Hakan Altun programda neden yok? Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı hız kesmeden devam ederken Hakan Altun hayranları merakla kendisini araştırmaya başladı. Peki Hakan Altun programda neden yok?

Hakan Altun Şarkılar Bizi Söylerde neden yok? Hakan Altun programda neden yok? Ünlü sanatçı Hakan Altun programda neden yok merak ediliyor. Pazartesi akşamları yayınlanan eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, Sibel Can ve Hakan Altun sunuculuğuyla devam ediyor. Ancak Hakan Altun'un ekranda göremeyen hayranları merakla internette Hakan ALtun programda neden yok sorusuna yanıt arıyor.

21 Nisan günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Hakan Altun hakkında internet ve sosyal medyada araştırmalar devam ediyor. Şarkılar Bizi Söyler adlı programda Sibel Can ile birlikte sunuculuk yapan Hakan Altun programda neden yok?

HAKAN ALTUN PROGRAMDA NEDEN YOK?

Son kontrollerinin ardından taburcu olan 48 yaşındaki Hakan Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Hakan Altun'un sağlık durumu nasıl? Hakan Altun Şarkılar Bizi Söyler programında neden yok?

Geçtiğimiz hafta televizyon programının çekimleri öncesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Hakan Altun, tedavisinin ardından taburcu olmuştu. Altun, yayınladığı gönderide şu ifadeleri kullandı:

"Herkese merhabalar... 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip, arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım.

Tüm hastane çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi."

Hakan Altun Şarkılar Bizi Söylerde neden yok? Hakan Altun programda neden yok? ile ilgili etiketler Hakan Altun hakan altun programda neden yok hakan altun şarkılar bizi söylerde neden yok
GÜNÜN VİDEOSU

Bayraktar AKINCI'dan Çakır'la tam isabet! 100 km uzaktan hedefi işte böyle vurdu...

Bayraktar AKINCI TİHA, milli olarak geliştirilen Çakır Seyir Füzesi ile gerçekleştirdiği test atışında 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu. İşte o anlar...