Hain saldırı sırasında Diyarbakır'daydı... Oğluyla birlikte şehit oldu...

PKK’lı teröristlerin Diyarbakır’daki Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’ne bomba yüklü araçla yaptığı saldırıda şehit olanlar arasında, Kahramanmaraşlı Polis Memuru Ahmet Gülbahar ve 5 yaşındaki oğlu Hüseyin Utku Gülbahar da var.

Diyarbakır'ın Çınar ilçesi yakınlarında Bismil yol ayrımındaki, Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'ne PKK'lı teröristler bomba yüklü araçla saldırdı.

Saldırıda, aralarında sivillerin dde olduğu 8 kişi şehit oldu.

Afşinli Polis Memuru Ahmet Gülbahar'ın tayini Konya'ya çıkmıştı. İlişki kesmek için oradaydı. Yanında 5 yaşındaki oğlu Hüseyin Utku Gülbahar da vardı.

Terör örgütü PKK'ın hain bombalı saldırısı,, Hüseyin Uutku ile babasının da canına mal oldu.

O sırada damadıı ve torunuyla orada olan İbrahim Demir ise ağır yaralı.

Şehidin Afşinbey Mahallesindeki baba ocağına acı haberi Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve İlçe Müftüsü Yakup Yıldırım verdi. İlişki kesmek için Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'nde bulunan Şehit Ahmet Gülbahar'ın evli ve iki çocuk babası olduğu babasının bir yıl önce vefat ettiği öğrenildi.

Hain saldırı sırasında Diyarbakır'daydı... Oğluyla birlikte şehit oldu... ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.