Hadise sınırlarını aştı... İç çamaşırının üstüne tül giyip çıktı!

Şampiyon adlı dokuz şarkıdan oluşan albümü ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Hadise, geçen akşam Ankara'da konser verdi.

Binlerce kişinin yoğun ilgi gösterdiği konserde Hadise şarkıları hep birlikte söylendi. Dans figürleri ve birbirinden hareketli şarkıları ile Başkentlileri coşturan güzel şarkıcı, sevilen şarkılarını Ankara için söyledi. Bunun yanı Hadise, konserde giydiği kıyafetini sosyal medya hesabından paylaştı. Hadise’nin bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

utryeryrt

CESUR HADİSE SINIR TANIMIYOR

Şarkıcı hadise sosyal medya hesabından cesur pozlar paylaşmayı hiç bir zaman ihmal etmiyor. Bunun en büyük kanıtı ise, geçtiğimiz günlerde yeşil bikinisiyle paylaştığı fotoğraf. Güzel şarkıcının bikinili fotoğrafı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Hadise sınırlarını aştı... İç çamaşırının üstüne tül giyip çıktı! ile ilgili etiketler Hadise Sosyal Medya cesur kıyafet paylaşım
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.