Güngören'de tasmasız köpek dehşeti (Video)

İstanbul Güngören'de tasmasız olarak gezdirilen köpek 10 yaşındaki çocuğa saldırdı.

Güngören Haznedar Mahallesi Güngören Parkı'nda iki kişinin tasmasız gezdirdiği köpek parkta oynayan Muhammet adlı 10 yaşındaki bir çocuğa saldırarak kolundan yaraladı. Olayı gören vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ile köpeği gezdiren iki kişi arasında tartışma yaşandı. İddiaya göre iki kişinin, polise saldırması üzerine takviye ekip istendi. Takviye gelen polis ekibinin havaya bir el ateş ederek yatıştırdığı olayların ardından iki kişi gözaltına alındı.

Köpeğin saldırısıyla kolundan yaralanan küçük Muhammet ise olay yerine gelen ambulanstaki ilk müdahalesinin ardından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Çevre sakinleri, Güngören Belediyesi'nin yazılı uyarılarına rağmen parkta tasmasız ve ağız maskesiz gezdirilen köpekler nedeniyle korku yaşadıklarını söylediler.

Güngören'de tasmasız köpek dehşeti (Video) ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.