Gülşen'in skandal sözlerine tepkiler sürüyor: Bir açıklama da Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan geldi

Şarkıcı Gülşen'in İmam hatip okullarında okuyanlara yönelik skandal sözlerine tepkiler sürüyor. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Gülşen'in sözlerini kınadığını söyledi.

Ünlü şarkıcı Gülşen İmam hatipliler hakkında skandal sözler söyledi. Sosyal medyadan çok sayıda tepki geldi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülşen hakkında soruşturma başlattı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca şarkıcı Gülşen’in sahnede İmam Hatip Liselilere yönelik söyledi sözlerinden dolayı resen soruşturma nedeniyle Gülşen'in Çağlayan Adliyesine gelerek ifade vereceği öğrenildi.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ'TAN TEPKİ: ŞİDDETLE KINIYORUM

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Gülşen'in sözlerine tepki gösterdi.

Erbaş, "En zor zamanlarında bile milletimizin sahip çıkıp bağrına bastığı, hayra çağırmak, iyiliği yaymak ve kötülüğü ortadan kaldırmak için kurulan ve 70 yıldır bu gayeye önder olan İmam-Hatip Okullarına ve mensuplarına hakaret edilmesi kabul edilemez. Şiddetle kınıyorum" dedi.

Gülşen’in önceki akşam sahnedeyken “İmam Hatip’te okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” dediği görüntüler tepki çekmişti.

 

Gülşen'in skandal sözlerine tepkiler sürüyor: Bir açıklama da Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan geldi ile ilgili etiketler Gülşen Ali Erbaş imam hatip
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.