Gülse Birsel hayranları nefeslerini tuttu! Yeni proje hangi filmin devamı olacak?

Türkiyenin en başarılı kadın komedyen, oyuncu ve senaristi olan Gülse Birsel hayranlarına güzel haberi verdi. Ünlü senarist yeni bir dizi projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Bu açıklama sevenlerini heyecanlandırdı.

Türkiye'nin en başarılı ve tecrübeli senaristi Birsel, Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Jet Sosyete, Aile Arasında gibi projeler ile dikkat çekmişti. Bu projelerin senaristliğini üstlenen Birsel'in hayran sayısı oldukça yüksek.

Ünlü senarist Gülse Birsel'in kaleme aldığı komedi türü yapımlar, Türk televizyon ve sinema tarihinin şüphesiz ki en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor.

HAYRANLARI BU HABERE ÇOK SEVİNDİRECEK 

Gülse Birsel'den şimdi ise iki yeni proje geliyor. Birsel yeni bir dizi yazdığını ve bir filminin devamını kaleme aldığını açıkladı. Hayranları ise Birsel'in yeni dizi projesini merak etmeye başladı.

Diziye uyarlayacağı filminin, Gülse Birsel'in senaristliğini yaptığı 2017 yapımı Aile Arasında olacağı düşünülüyor. 

Gülse Birsel hayranları nefeslerini tuttu! Yeni proje hangi filmin devamı olacak? ile ilgili etiketler Gülse Birsel
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü