Güllü Aybar kimdir? Malkoç Süalp ile mi birlikte?

Malkoç Süalp 2 yıl önce Bade İşçil ile evlilikleri olaylı bir şekilde sonlandı. Süalp'in, 63 yaşındaki sosyetik isim Güllü Aybar ile aşk yaşadığı iddia edildi. İkilinin yaşamları herkes tarafından merak edilemye başladı. Peki Güllü Aybar kimdir? Malkoç Süalp ile aşk mı yaşıyor? Kimin kızı? Ne iş yapıyor? Detaylar haberimizde.

Oyuncu Bade İşçil ile 2016 yılında boşanan Malkoç Süalp'ın sosyetik isim Güllü Aybar ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddialardan sonra vatandaşlar merakla araştırmaya başladı. Süalp'in aşk yaşadığı iddia edilen  Aybar'ın yaşamı merak ediliyor. Peki Güllü Aybar kimdir? Malkoç Süalp ile aşk mı yaşıyor? Kimin kızı? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında?Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...
Güllü Aybar kimdir? Malkoç Süalp ile mi birlikte?
 
Oyuncu Bade İşçil'in (35), 2016'da boşandığı Malkoç Süalp (50), sosyetik isim Güllü Aybar (63) ile aşk yaşamaya başladı. Bade İşçil ve Malkoç Süalp'ın bir oğlu var.
 
Posta'nın haberine göre; kapatılan TİP'in (Türkiye İşçi Partisi) bugün hayatta olmayan eski başkanı Mehmet Ali Aybar'ın kızı Güllü Aybar (63) kendisinden 13 yaş küçük Malkoç Süalp (50) ile aşk yaşamaya başladı.
 
 
OLAYLI ŞEKİLDE BOŞANMIŞTI
 
Adını sosyetik güzellerle yaşadığı ilişkilerle duyuran Malkoç Süalp, Mayıs 2013'te evlendiği oyuncu Bade İşçil'den (35) Haziran 2016'da olaylı bir şekilde ayrılmıştı.
 
 
GÜLLÜ AYBAR KİMDİR?
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu. İki yıl Paris’te yaşadı. İstanbul’a döndükten sonra mimarlık yapan Aybar, on yıl boyunca Urart Sanat Galerisi’ni yönetti. Açılış ve davetlerde yönetici kimliği kadar, feminen ve zarif stiliyle de dikkat topladı.
Güllü Aybar’ın magazin tarihine geçen en büyük aşkı 1970’li yıllarda 7 yıl birlikte olduğu şarkıcı İlhan İrem’di. 1981’de evlendiği oğlu Mehmet’in babası Hakan Behlil’den ise 1986’da boşandı. Güllü Aybar daha sonra kendisinden 10 yaş küçük Menderes Utku, ardından da 15 yaş küçük eski basketçi Murat Evliyaoğlu ile flört etti. Güllü Aybar’ın son sevgilisi yaşıtı Mimar Akın Nalça’ydı.
 
63 yaşındaki Güllü Aybar, Türkiye İşçi Partisi (TİP) eski başkanı olan ve şu anda hayatta olmayan Mehmet Ali Aybar'ın kızıdır.

 

 

Güllü Aybar kimdir? Malkoç Süalp ile mi birlikte? ile ilgili etiketler güllü aybar kimdir malkoç süalp kaç yaşında