Guillermo Ochoa sosyal medyayı salladı: 4 yılda bir sanatını icra ediyor...

2014 Dünya Kupası'nda harika kurtarışlarıyla futbolseverlerin sempatisini kazanan Meksikalı kaleci 2018'de yaptığı 25 kurtarışla da 2018 Dünya Kupası'na damga vurmuş ve bu alanda turnuvanın en iyisi olmuştu. Dünya Kupası denince akıllara artık Guillermo Ochoa gelirken, Meksikalı file bekçisi 2022 Dünya Kupası'na da harika başladı! Polonya'nın kazandığı penaltıda Lewandowski'nin vuruşunu kurturan Ochoa, sosyal medyada gündem oldu ve "4 yılda bir sanatını icra ediyor'' yorumları yapıldı.

2022 FIFA Dünya Kupası'nda oynanan C Grubu maçında Polonya ve Meksika 0-0 berabere kaldı.

Maçın 58. dakikasında Polonyalı yıldız futbolcu Robert Lewandowski'nin kullandığı penaltıyı kurtaran Meksika kalecisi Guillermo Ochoa  kurtarışlarıyla maçın adamı seçildi.

2014 ve 2018 Dünya Kupalarında da performansıyla adından söz ettiren Ochoa'nın turnuvadaki ilk maçının ardından yine gündem oldu. Maçın ardından sosyal medyada hakkında en çok paylaşım yapılan isimler arasında yer aldı. 

Dünya Kupası'nın Twitter hesabından "Ochoa ilk maçta Dünya Kupası modunu etkinleştirdi" paylaşımı yapıldı. 

Guillermo Ochoa sosyal medyayı salladı: 4 yılda bir sanatını icra ediyor... ile ilgili etiketler Meksika Polonya 2022 Dünya Kupası 2022 FIFA Dünya Kupası Katar
GÜNÜN VİDEOSU

Çin'de baharatlı taştan sonra şimdi de 'Izgara buz' satılmaya başlandı

Konu tuhaf yiyecek trendleri olduğunda "dibe vurmuşuz" gibi görünüyor: Çinli bir sokak satıcısı, internette viral hale gelen bir videoda görüldüğü gibi, ızgarada buz küpleri pişirirken karşımıza çıkıyor.