GTA 6 için daha fazla bekleyeceksiniz...

GTA 5 ile neredeyse tüm oyuncuların gönlünü çalan Rockstar Games’ten GTA 6 ile ilgili kötü bir haber geldi.

GTA serisinin en başarılı oyunu olarak GTA 5’i göstersek bu pek yanlış olmaz. Dünya çapında sağladığı başarı sayesinde GTA 5, ilk tanıtılmasından bu yana hala popülerliğini koruyor. Hem çevrimiçi oyuncularla oynama imkanıyla, hem de çevrimdışı sağladığı modlarla oyuncuları bilgisayar başına kilitlemeyi başarıyor.

Son dönemde gözler Rockstar’a çevrildi. GTA 5'in piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun zaman geçtiğini düşünen kullanıcılar şirketten gelecek GTA 6 haberlerine kitlendi. Resmi açıklama olmasa da şirletin GTA 6 için çalışmalar yaptığı şeklinde haberler GTA severlerde büyük bir beklentiye neden oldu.

Ancak şirketin finansal raporlarından derlenen bilgilere gçre Rockstar Games GTA 5'i geliştirmek için bir çalışma içerisinde gireceğini gösteriyor. Oyunun ömrünün uzatılması yönündeki bu karar GTA 6 beklentisine giren kullanıcılar için kötü haber anlamına geliyor.

GTA 6 için gün sayan kullanıcıların bir süre daha bekleyeceği anlaşılıyor.

GTA 6 için daha fazla bekleyeceksiniz... ile ilgili etiketler gta yeni oyun rockstar games
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.