Gözlerden uzakta bir yaşam süren Ferdi Tayfur'un son hali ortaya çıktı

Yüz felci geçirdikten inzivaya çekilen Ferdi Tayfur'un son hali ortaya çıktı. Şimdilerde Marmaris'te gözlerden uzakta bir yaşam süren arabesk müziğin usta ismi Ferdi Tayfur'un son halini kızı Tuğçe Tayfur sosyal medyadan paylaştı. Ferdi Tayfur'un sosyal medyada paylaşılan son hali sevenlerini üzdü.

Uzun zamandır görüntü vermeyen Ferdi Tayfur'un son halini kızı Instagram'dan yayınladı. Usta sanatçıdan aylar sonra ilk fotoğraf karesi geldi. 2011 yılında yüz felci geçiren ve Marmaris'e yerleşip orada yaşamaya başlayan Ferdi Tayfur'un eski halinden eser kalmadı. 77 yaşındaki ünlü oyuncu ve şarkıcının değişimi gündem oldu.SAÇ VE SAKALININ BEYAZLADIĞI GÖRÜLDÜ


Marmaris'te yaşayan sanatçının fotoğrafını, kızı Tuğçe Tayfur sosyal medyadan paylaştı. Tuğçe Tayfur babasının ve oğlu Taner Efe'nin tatil karesini Instagram hesabından yayınladı. Şeker hastalığıyla mücadele eden usta sanatçının beyazlayan saçları ve sakalları dikkat çekti. Ferdi Tayfur'un zaman içindeki değişimi sevenlerini üzdü. 

İşte Ferdi Tayfur'un son hali...

ferdi tayfur

 

 

Gözlerden uzakta bir yaşam süren Ferdi Tayfur'un son hali ortaya çıktı ile ilgili etiketler Marmaris Ferdi Tayfur Sosyal Medya tuğçe tayfur son hali şimdiki hali degişim
GÜNÜN VİDEOSU

Yılmaz Özdil, 'Kemal Kılıçdaroğlu'nun paralı medyasını ifşa etti!

Gazeteci Yılmaz Özdil, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde CHP Genel Merkezi ve CHP’li belediyelerden para verilerek oluşturulan ‘Kılıçdaroğlu medyası’ndan bahsetti.