Görenler hayrete düştü! Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinin kurbanı oldu

Bir dönem Kanal D'de yayınlanan 'Kısmetse Olur' programıyla kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan ve adını geniş kitlelere duyuran 50 yaşındaki sunucu Seda Akgül, Keremcem ile birlikte paylaştığı fotoğraf karesiyle gündem oldu. Fotoğrada yoğun filte uygulayan Seda Akgül yüzünden Keremcem bambaşka bir görünüme kavuştu. Keremcem'in o halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve paylaşımlarında sık sık filtre kullanan sunucu Seda Akgül, 434 bin takipçili Instagram hesabından şarkıcı Keremcem ile birlikte çekilen bir fotoğraf karesini yayınladı. Bir alışveriş merkezinde düzenlenen organizasyona katılan Keremcem ile Seda Akgül birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Seda Akgül fotoğrafa filtre ve photoshop uygulayıp kendi hesabından paylaştı. Seda Akgül'ün üzerinde oynadığı fotoğrafta Keremcem'i görenler tanımakta güçlük çekti. Keremcem, Seda Akgül'ün filtresinden nasibini aldı.


KEREMCEM'İ GÖRENLER TANIYAMADI

Akgül sosyal medya hesabından yayınladığı kareye, "Altın kalpli arkadaşım Keremcem ile müthiş bir sohbetti" notunu düştü. Akgül'ün uyguladığı yoğun filtre nedeniyle ünlü şarkıcının yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

Görenler hayrete düştü! Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinin kurbanı oldu


Keremcem'in o görüntüsü için sosyal medyada, 'Keremcem hangisi?', 'Çok tatlı olmuş', 'Keremcem eğer kız olsaydı böyle görünürdü', 'Bu akımın öncüsü Seda Sayan', 'Hacı Sabancı zannettim', 'Keremcem'e yazık olmuş', 'Seda abla kafasını yamultmuş', 'Keremcem'e ne yaptınız?' şeklinde yorumlar yapıldı.

 

Görenler hayrete düştü! Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinin kurbanı oldu ile ilgili etiketler Seda Akgül Keremcem Sosyal Medya photoshop filtre
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.