Google Metaverse ile ilgili tarihi adımı attı! Dünyaca Ünlü CEO göreve başladı!

Teknoloki devi Google, Metaverse ile ilgili tarihi adımı attı. Kripto para birimlerinde potansiyel gören arama motoru, bunları djital kartlarda depolamak ve saklamak için anlaşmayı yaptı. Görevi ise dünyaca ünlü CEO'ya emanet etti.

Google ana şirketi Alphabet, son günlerin en çok konuşulan teknoloji olayı Metaverse ile ilgili tarihi adımı attı. Dünyaca ünlü arama motoru, kripto para birimlerinin geleceğini belirleyecek adım için ünlü CEO Arnold Goldberg ile anlaşma yaptı.

Coinbase ve BitPay ile Ortaklık Kurdu!

Kripto para birimlerinin dijital kartlarda depolanması ve saklanması amacıyla Coinbase ve BitPay ile anlaşma yapıldı. Haberi takiben Bitcoin (BTC) fiyatı, Coinmarketcap verilerine göre bu yazı yazılırken 41.887 dolara düşmeden önce 42.478 dolara (24 saatlik en düşük olan 41.254 dolardan) yükseldi.

Looks Like Google Is Creating Its Own Metaverse | Screen Rant

Dünyaca Ünlü CEO işe Alındı

Google, 2021 yılına kadar birkaç kripto para şirketiyle ortaklık kurarak oldukça uzun bir süredir kripto para alanında yer almaya çalışıyor. Eski PayPal CEO'su Arnold Goldberg, bu görevi başarılı bir sonuca ulaştırmak için teknoloji devi tarafından işe alındı. 

Google'ın bu Metaverse atağının yakın zamanda yankı bulacağı ve altcoinlerde de ciddi sıçramaya neden olabileceği konuşuluyor.

Google Metaverse ile ilgili tarihi adımı attı! Dünyaca Ünlü CEO göreve başladı! ile ilgili etiketler Google metaverse
GÜNÜN VİDEOSU

Provokasyon yapan DEM'li Sarıtaş'a Siirt Emniyet Müdüründen ayar! "Sen bu devletin vekili değilsin"

Siirt Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, dokunulmazlığını kullanarak provokasyon yapmak isteyen DEM Parti Siirt Milletvekili Sabahat Erdoğan Sarıtaş'a "Sen bu devletin milletvekili değilsin" çıkışında bulundu.