Gönül Dağı dizisinden bir iyi bir kötü haber geldi!

TRT 1 dizisi Gönül Dağı duygulu sahneleriyle ekran başında milyonları hüzünlendirmeye devam ediyor. Ancak diziden bir iyi bir kötü haber geldi. Türk müziğinin ünlü ismi İzzet Altınmeşe'ye konuk oyuncu olarak teklif götürüldü. Diğer yandan ise 13 Kasım akşamı TRT 1 yayın akışından kaldırılan Gönül Dağı yeni bölüm tarihi de belli oldu.

Gönül Dağı dizisinden bir iyi bir kötü haber geldi! TRT 1'in en çok izlenen dizilerinden olan ve geride kalan 39 bölüm ile içleri ısıtan Gönül Dağı dizisinden iki haber geldi. Kuşkusuz haberlerin birincisi izleyenleri sevindirirken diğeri acıttı. Öncelikle iyi haber Gönül Dağı oyuncu kadrosuna katılması için teklif götürülen usta sanatçı İzzet Altınmeşe'nin teklifi kabul etmesi oldu.

Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın rol aldığı Gönül Dağı dizisinin 40. bölümü de bu hafta yayınlanmayacak. Gönül Dağı bu akşam neden yok sorusuna yanıt arayanlar da internette araştırmalarına başladı.

Gönül Dağı dizisinden bir iyi bir kötü haber geldi!

Dünya Kupası Elemelerinde bu akşam Türkiye Cebelitarık maçının TRT 1'de yayınlanması nedeniyle Gönül Dağı bu akşam yayınlanmayacak. İzleyenlerin dizinin gelecek bölümü için bir hafta daha beklemesi gerekecek.

Gönül Dağı dizisinden bir iyi bir kötü haber geldi! - Resim : 2

Her Cumartesi takipçilerini sevindiren Gönül Dağı'nda haberler bitmiyor. Dizinin gelecek bölümünden itibaren sanatı İzzet Altınmeşe'nin oyuncu olarak diziye katılması bekleniyor.

Böylelikle Taner ve Dilek'in düğünü 20 Kasım akşamı Gönül Dağı yeni bölümde kutlanacak.

Gönül Dağı dizisinden bir iyi bir kötü haber geldi! ile ilgili etiketler TRT 1 gönül dağı
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...