Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade aşkı çatırdıyor! Kalp Yarası'nda skandal aşk dedikodusu!

Kalp Yarası dizisinde Ferit karakterini oynayan Gökhan Alkan ile partneri Yağmur Tanrısevsin arasında skandal bir aşk dedikodusu çıktı. İkilinin arasındaki uyum gözlerden kaçmazken Gökhan Alkan'ın sevgilisi Nesrin Cavadzade gelen yorumlar karşısında sessizliğini koruyor.

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı ATV dizisi Kalp Yarası'nda düğün var. Ferit ve Ayşe'nin nikah fotoğraflarının sosyal medyaya düşmesi seyirciyi de heyecanlandırdı. Ancak yapılan çarpıcı yorumlar ikili arasında aşk dedikodusuna neden oldu.

ŞOKE EDEN AŞK YORUMLARI

Oyuncu Gökhan Alkan ile Nesrin Cavadzade arasında yaşanan aşk bir süredir konuşuluyor. İkilinin sosyal medyadan verdiği pozlar dilden dile dolaşıyor. Ancak tıpkı Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül aşkında yaşanan çatırdama gibi ikili arasında da söylentilerin ayyuka çıkmasına neden oldu.

25. Bölüm Foto Galeri

Nesrin Cavadzade'nin Gökhan Alkan'a dizide öpüşme yasağı getirmesi magazin gündemine yerleşmişken bu kez Yağmur Tanrısevsin ile Alkan arasında yaşandığı iddia edilen aşk dedikodusu gündeme bomba gibi düştü.

25. Bölüm Foto Galeri

Bu yakıştırmalar sonrası Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Nesrin Cevadzade cephesinden ne açıklama geleceği merak konusu oldu.

Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade aşkı çatırdıyor! Kalp Yarası'nda skandal aşk dedikodusu! ile ilgili etiketler ATV Nesrin Cavadzade Yağmur Tanrısevsin Gökhan Alkan
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...