Gökçe'nin yeni aşkı! Bebek’te objektiflere takıldı

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, Çeşme’de birlikte tatil yaptığı ve paylaştığı selfie ile aşk yaşadığını duyurduğu yeni sevgilisiyle Bebek’te objektiflere takıldı

Gökçe Bahadır aşk orucunu bozdu! İlker Kaleli ile ayrıldıktan sonra adı kimseyle anılmayan güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta yeni sevgilisiyle Çeşme tatili sırasında çektiği selfie’yi sosyal medyada paylaşıp ilişkisini dosta düşmana ilan etmişti. Bahadır, tatil dönüşü işadamı olduğu öğrenilen sevgilisiyle soluğu İstanbul gecelerinde aldı.

Çiçeği burnunda çift önceki akşam, Bebek Lucca’daydı. Mekândan birlikte çıkan Bahadır ve sevgilisi, fotoğrafları çekilince hemen ayrıldı. Genç işadamı kendi aracıyla gözden kaybolurken güzel oyuncu taksiyle peşinden gitti. Arnavutköy’de buluşan ikili, Anadolu yakasına geçti.

Bahadır’ın sevgilisinin, kendisinin de mezun olduğu Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç olduğu öğrenildi.

Gökçe'nin yeni aşkı! Bebek’te objektiflere takıldı ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.