Gizlice kadınların fotoğrafını çeken sapığa mahalleliden meydan dayağı!

İstanbul Sultangazi'de yolda yürüyen bir kadının gizlice fotoğraflarını çeken bir şahıs, mahalleli tarafından fark edilerek yakalandı. Vatandaşlar tarafından meydan dayağı atılan sapık, polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, dün öğle saatlerinde Sultangazi 50. Yıl Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir kişi ara sokakta yürüyerek evine giden genç kadının cep telefonuyla gizlice fotoğraflarını çekmeye başladı.

ÇEVREDEKİLER DURUMU FARK ETTİ

Çevredekiler durumu fark edince Alican A.'nın yanına geldi. Genç kadını durumdan haberdar eden vatandaşlar, Alican A.'yı darbetmeye başladı. Mahalle sakinleri tarafından darbedilen Alican A., ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

TELEFONUNDA BAŞKA KADINLARA AİT GİZLİCE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR BULUNDU

Genç kadın polis merkezi amirliğine giderek Alican A.'dan şikayetçi oldu. Alican A.'nın cep telefonunu inceleyen polis, telefonda başka kadınlara ait gizlice çekilmiş fotoğraflar olduğunu tespit etti.

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen Alican A., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gizlice kadınların fotoğrafını çeken sapığa mahalleliden meydan dayağı! ile ilgili etiketler Taciz Sultangazi dayak
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.