Giovanni van Bronckhorst Beşiktaş'ta resmi imzayı attı! Hollandalı hoca hedeflerini açıkladı

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst kendisi için düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu. Giovanni van Bronckhorst gelecek hedeflerini açıkladı.

Teknik direktör arayışında mutlu sona ulaşan Beşiktaş'ta Giovanni van Bronckhorst dönemi resmen başladı. Hollandalı hoca, düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu. 

Giovanni van Bronckhorst'un açıklamaları şöyle:

"GÖREVE BAŞLAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

"Sayın başkan çok teşekkür ediyorum sıcak karşılamanız için. Burada olmaktan çok memnunum. Kulübün ne kadar büyük olduğunu zaten biliyordum. Onlarla tanışmak konusunda sabırsızım. Elimizden geleni yapacağız Beşiktaş'ı başarıya ulaştırmak için. Bu güzel kulüpte görevime başlamak için sabırsızlanıyorum."

"Beşiktaş'taki herkesin çok çalışması çok önemli. Mücadele edeceğiz bu kesin. Zaferler için savaşan bir takımın mücadele etmesi lazım. Sezona Ağustos'ta başlamış olacağız. İlk günden itibaren çalışmalarımız olacak herkese bu noktada ihtiacımız var. Serdar Hoca gibi isimlerden faydalanacağız. Çok güvende hissediyorum. Bu enerjiye ihtiyacımız var."

RYAN KENT İDDİALARI

Getirebileceğimiz oyuncularla ilgili çalışmalara başladık. Beni gelecek ve gidecek oyuncularla ilgili konuşurken çok fazla bulamayacaksınız.

"ÇOK ÇALIŞACAĞIZ"

Yeni bir sezona başlıyoruz. Geçen sezondan çok fazla maç izledim. Ligin zirvesindeki iki takımla çok puan farkı oluştu. Sezonun son bölümünde takımın kupaya ne kadar odaklandığını gördüm ve kupayı kazandıklarından dolayı çok mutlu oldum. Uzun bir sezon olacak ama hayatta meydan okumalar vardır. Bu meydan okumada çok gurur duyulacak bir takım yaratacağız ve sahada bunu göstereceğiz. Güçlü bir taraftar grubumuz çok iyi bir takımımız var. 1 Temmuz'dan itibaren elimizden geleni yapacağız. Çok çalışacağız. Sonunda da hedeflediğimiz yerde olmalıyız.

SEMİH KILIÇSOY AÇIKLAMASI

Orkun Kökçü dediğiniz gibi benimle ilk performansını gösterdi. Çok iyi bir oyuncu. Feyenoord'da oynamanın ne demek olduğunu biliyorlardı. Burada da akademimiz çok güçlü. Semih buna bir örnek. Genç olmanız A takımda oynamak için yetersiz olduğunuz anlamına gelmez. Sahada gençlerle antrenman yapmam gerekiyor. Ama bir konu çok net Beşiktaş altyapı oyuncuları A takımda oynama konsunda çok heyecanlılar. Onlar bizim için çok büyük anlam ifade ediyor. Onlar taraftarın içinden gelmiş gibi olurlar. A takımımıza katılacak altyapı futbolcular konusunda çok heyecanlıyım.

"BU SENE FARKLI BİR SEZON OLACAK"

Çok fazla maçını izledim takımın, nasıl oynadığını gördüm. Brad ile birlikte takıma kazandıracağımız oyuncuları belirleyeceğiz. Tüm oyuncularımız herkes ligde daha iyi olmak isteyecektir. Bu sene farklı bir sezon olacak. Oyuncularımıza da taktiklerimizle yardımcı olacağız. Geçen sezon, nasıl oynamamız gerektiği konusunda kafamda çok net bir fikir oluşturdu.

"BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN YÜZDE 100 HAZIR OLMAKTIR"

Daha öncede de dediğim gibi çok net bir oyun sistemi ve yapımız olması lazım. Daha önce dediğim gibi çok iyi hocalarla bir sistem içerisinde büyüdüm bu nedenle disiplin ve odağımızın olması çok iyi olacaktır. Herkes istediği şeyi yapmaya kalkarsa sert bir kişiliğe bürünebilirim. Benim için önemli olan yüzde 100 hazır olmaktır. Benim için önemli olan başarılı olmaktır ve bunun yolu antrenmandan geçer.

"BEN ŞU ANDAN İTİBAREN BİR KARTALIM"

Ben de şu andan itibaren bir kartalım. Taraftarlarımız da beni çok iyi karşıladılar. Ben de onlardan biriyim. Taraftarların kulübümüz için önemini biliyorum. Maçlarda onların desteğine ihtiyacımız var. Sıcak karşılamaları için çok teşekkür ediyorum. Evimizde oynayacağımız ilk maçı sabırsızlıkla bekliyorum.

Giovanni van Bronckhorst Beşiktaş'ta resmi imzayı attı! Hollandalı hoca hedeflerini açıkladı ile ilgili etiketler Giovanni van Bronckhorst Beşiktaş
GÜNÜN VİDEOSU

Esenyurt'ta sokak ortasında dehşet! Elinde silahla koşarak gelen şahıs, 2 genci silahla vurdu...

Esenyurt'ta 2 kişi, aralarında husumet bulunan bir şahıs tarafından sokak ortasında silahla vuruldu. Yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırılırken, saldırı anı kameraya yansıdı.