Gençler trafikte dehşet saçtı! Fark eden sürücüler İETT otobüsünü hareket ettirmedi

Patenli gençlerin tehlikeli yolculuklarına bir yenisi daha eklendi. Kartal'da bir grup patenli genç durağa yanaşan İETT otobüsünün arkadasına tutunarak yolculuk yapmaya çalıştı. Durumu fark eden bazı sürücüler ise İETT otobüsünü uyarıp hareket ettirmedi. İşte o tehlikeli anlar...

Kartal'da geçtiğimiz gün öğle saatlerinde 4 patenli genç, durağa yanaşan İETT otobüsünün arkasına tutunarak dehşet saçtı. 

FARK EDEN SÜRÜCÜLER İETT OTOBÜSÜNÜ HAREKET ETTİRMEDİ

Patenli gençlerin otobüsün arkasında olduğunu fark eden bazı sürücüler otobüsü hareket ettirmedi, bir sürücü ise geri manevra yaptı. Durağa gelen başka bir İETT otobüsünün arkasına tutunarak yolculuk yapan gençler, daha sonra gözden kayboldu.

 

 

 

Gençler trafikte dehşet saçtı! Fark eden sürücüler İETT otobüsünü hareket ettirmedi ile ilgili etiketler İETT Kartal İstanbul Genç Otobüs paten durak

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.