Genç oyuncuya Kemerburgaz'daki ormanda darp ve tecavüz

Kemerburgaz'da meydana gelen korkunç olayda, oyuncu A.T.’yi kaçırıp ormanlık alanda şiddet uygulayıp tecavüz eden kurye, 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanık suçlamayı kabul etmezken, genç oyuncunun yaşadığı dehşet Adli Tıp tarafından da tespit edildi.

Edinilen bilgiye göre, olay genç oyuncu A.T.'nin 25 Eylül'de arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiği gece yaşandı. Ekip, gece saatlerinde çorba içmek için Eyüpsultan ilçesindeki bir restorana gitti. A.T., arkadaşıyla yaşadığı tartışma sonrası mekandan ayrıldı.

Taksi bulmak için sokakta ilerlediği sırada, motosikletli iki kişi tarafından kaçırılan oyuncu, Kemerburgaz'daki ormana götürüldü ve burada darp edilerek tecavüze uğradı.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

Sabah'ın haberine göre, tecavüzcünün elinden bir kamyonun önüne atlayarak kurtulan oyuncu, şikayetçi oldu. İhbar sonrası 21 yaşındaki kurye Bayram Babakulyyev, gözaltına alınıp cezaevine gönderildi.

Suçlamaları kabul etmeyen Babakulyyev, oyuncunun kendi isteğiyle motosikletine bindiğini iddia etti. Adli Tıp Kurumu, tecavüz ve darbı tespit etti. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan kurye, 22 yıl hapse mahkum edildi.

Genç oyuncuya Kemerburgaz'daki ormanda darp ve tecavüz ile ilgili etiketler Tecavüz oyuncu Darp kurye kemerburgaz