Gelinin reddettiği şahıs düğünü basıp damada kurşun yağdırdı!

Yaklaşık bir yıl önce akrabası da olan gelin ile evlenmek isteği kabul edilmeyen Selahattin Aktaş isimli şahıs, düğün salonunu basıp damada kurşun yağdırdı. Olayda 10 yaşındaki E.K de yaralandı. Damat A.E'nin hayati tehlikesi sürüyor.

Diyarbakır’da düğün salonunda damat A.E.'nin (23) silahlı saldırıya uğradığı olayın cep telefonu görüntüsü ile iş yerinin güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde damat ve gelin fotoğraf çekildiği sırada arkalarından gelen Selahattin Aktaş'ın tabancayı art arda ateşlediği görüldü. Kurşunların isabet ettiği damat A.E. yere yığılırken, bu sırada salonda bulunan davetliler panik ve korku içerisinde kaçışmaya başladı. Olayda seken kurşunlarından birinin isabet ettiği E.K. adlı çocuk da yaralandı.

Gelinin reddettiği şahıs düğünü basıp damada kurşun yağdırdı!

GELİN İLE EVLENME İSTEĞİ KABUL EDİLMEMİŞ

Olayla ilgili yapılan araştırmada ise Aktaş’ın yaklaşık 1 yıl önce akrabası da olan gelin ile evlenmek istediği ancak olumsuz yanıt aldığı öğrenildi. Saldırıyı bu nedenle düzenlediği öne sürülen Aktaş, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Bu arada aldığı kurşun yaralarıyla kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan damat A.E.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Soruşturma sürdürülüyor. 

Gelinin reddettiği şahıs düğünü basıp damada kurşun yağdırdı! ile ilgili etiketler Diyarbakır Düğün Damat Gelin silah