Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğinin görüntüleri!

Gelinim Mutfakta Cansu bebeğinin ilk görüntüleri... Kanal D ekranalrında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmacısı 2 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümünde Cansu'nun sancıları başlamıştı. Cansu daha sonra ise ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Cansu bebeğini kucağına aldı. İşte Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğini fotoğrafı...

 Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğini fotoğrafı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 2 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümünde Cansu'nun doğum sancıları başlamış ve ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Gelinim Mutfakta başarılı yarışmacısı Cansu bebeğini kucağına aldı. İzleyiciler ise bebeğinin fotoğrafını merak ediliyor. İşte Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğini fotoğrafı... Merak edilen detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğinin görüntüleri!

 Cansu Şöhret hayranlarına sevindiren haber ise sosyal medyadan geldi. Paylaşılan görüntülerde Cansu ‘nun bebeğini kucağına aldığı görülüyor. Yeni annenin bebeğinin cinsiyeti ise; kız! Cansu'nun doğum sonrası görüntüleri Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde de paylaşılacak.

Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğinin görüntüleri! - Resim : 2

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI KONUSU

Fatih Ürek'in sunumu ile hafta içi her gün 15:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek'in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet altın bilezik ödülü veriliyor.

GELİNİM MUTFAKTA CANSU KİMDİR?

Cansu ile kaynanası Sevgül hanım, yarışmadan çekilen Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanım’ın yerine gelmişti. İlk elendiğinde hamile olan Cansu'nun karnı çok belli değildi. Yarışmacının doğuma sadece 1 ay kala programa tekrar katılması ise eleştiri konusu olmuştu. Cansu yarışmadan kazanacağı altınları doğumu için kullanacağını söylemişti.

KANAL D

Kanal D, Demirören Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyla Türkiye'de en çok izlenen kanal unvanını elde etmiştir.

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te normal yayına başlamıştır. Kanalın hisseleri 16 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın yurt dışındaki şubesidir. Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir. Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Buket Aydın sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Cem Yılmaz sunmaktadır. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır.

Kanal, 20 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor.

Gelinim Mutfakta Cansu'nun bebeğinin görüntüleri! ile ilgili etiketler Gelinim Mutfakta cansu bebeğinin görüntüleri fotoğrafı
GÜNÜN VİDEOSU

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama! İşte o görüntüler

Hawaii'deki Kilauea Yanardağı'nda patlama meydana geldi. Faaliyete geçen yanardağ helikopter ile böyle görüntülendi...